-->

Asker Bodruma Böyle Girdi O video Yayınlandı Facebook Virüsü

Asker Bodruma böyle girdi o video yayınlandı Facebook Virüsü temizleme
Facebook'da yeni bir virüs daha !! Lütfen dikkat
Asker Bodruma böyle girdi o video yayınlandı Facebook virüsü nasıl temizlenir
Facebook üzerinde bir virüs daha patlak verdi, bu virüslere yapanlara binlerce kez küfür ettiğinizi biliyorum, emin olun bizlerde güzel şeyler düşünmüyoruz. geçtiğimiz günlerde Türk Askerinin bodrumda sıkışan pkklıları öldürmesine ilişkin görüntülerin yayınlandığını gösterir bir video şeklinde olan virüs tıklamayla bilgisayar veya tarayıcınıza bulaşarak katılmış olduğunuz facebook gruplarında sizin bilginiz dışında paylaşılmaya başladı.
asker-bodruma-böyle-girdi-o-video-yayinlandi-facebook-virüsü

Yukarıdaki gibi bir ekran görüntüsüne sahip virüste Asker Bodruma Böyle Girdi o video yayınlandı Sansürsüz+18 görseline sahip, o video ortaya çıktı kesin izleyin kesin, tıklanma rekorları kırıyor, bodruma sıkışan pkklılar askerlere böyle yalvardı, açıklamalarıyla sanki facebook.com sitesindeymiş izlenimi verilen virüs için   öncelikle yapmanız gereken virüsün nereye bulaştığını görmek, facebook zaman tünelinize girerek  sol tarafta bulunan uygulamalar üzerine mouse ile gelerek sağ köşesinde görünen mavi diğerleri seçeneğine tıklayınız.
yada direk https://www.facebook.com/bookmarks/apps bu adrese girebilirsiniz. ardından sağ üst köşede bulunan ayarlara tıklayınız, yada https://www.facebook.com/settings/?tab=applications bu adrese girebilirsiniz. Burada facebook üzerinde kullandığınız uygulamalar bulunmaktadır. İsmini bilmediğiniz tüm uygulamaları kaldırınız. bu bölümde bulunan Facebook ile giriş yapılanlar ve isimsiz olarak giriş yapılanlar kısımlarını inceleyiniz, adını bilmediğiniz bilseniz bile emin olmadığınız tüm uygulamaları kaldırınız. Eğer bilmediğiniz yada kullanmadığınız başka herhangi bir uygulama var ise kaldırınız. Eğer bulup silmiş iseniz büyük ihtimal ile virüsten kurtulmuşunuzdur. eğer halen sizin haberiniz olmadan yayınlanmaya devam ettiğini fark ediyorsanız tarayıcınızın uzantılar bölümüne göz atmanoızı öneririz, eğer burada bilmediğiniz bir uygulama fark ederseniz hemen kaldırınız, eğer bu yöntemi yapamam diyorsanız tarayıcınızı silip tekrar yükleyin yada farklı bir tarayıcıdan facebook a girip video görünümlü virüsün halen dağılıp dağılmadığı hakkında bilgi edinmeye çalışın eğer tarayıcınız değiştiğinde virüs dağılmıyor ise tarayıcınızın tüm dosyalarını silerek tekrardan kurunuz. Geçmiş olsun
]]>
Get updates in your Inbox
Subscribe