-->

Kaybetme hakkında kompozisyon

Kaybetme hakkında kompozisyon

İnsanlar hayatı boyunca bişeylere hep değer vermektedirler. Değer verilen sey sevgili olabilir yada sevilen bir eşyanız örneğin arabanız yada daha farklı sizin için değerli olabilecek herşeye değer verebilirsiniz. İnsanlar değer verdikleri şeye karşı bir yakınlaşma hisseder ve zamanla onu kaybetme korkusu yaşarlar. Elbetteki güzel şeylere sahip olmak ne kadar normal bir durumsa ne yazıkki kaybetmekte o kadar olağan normal bişeydir.

Hayat boyunca kimi şeyi kazanırken kimmi şeyi kaybedebiliriz. Bu hayatın olağan akışından kaynaklanan bir durumdur. Sevdiğimiz değer verdiğimiz şeyler bizi ne kadar üzsede bu onsuz yapamayacağız anlamı kesinlikle taşımamalıdır. Ama elden gelen pekte birşey yoktur. Kaybetmekte tıpkı kazanmak gibi hayatın gerçeklerinden birtanesidir. Değer verdiğimiz şeyleri kaybetmemekten korkmamalıyız hayatta yarın ne olacağını bilmeden yaşadığımızın farkında olmalı ve her an değer verdiğimiz şeyin elimizden uçup gidebileceğini unutmadan hayatımızı sürdürmeliyiz.
kaybetme hakkında kompozisyon yazınız
Kaybetmek kesinlikle dünyanın sonu sayılamaz. Çünkü; kaybettiğimizde yeniden elde edebileceğimiz şeyler kesinlikle vardır. Hayattan umudumuzu kesmeden yaşayıp , kaybettiğimiz şeyi kazanmak için çaba sarf etmemiz gerekmektedir.


Get updates in your Inbox
Subscribe