-->

Anılarımızla anılarla ilgili kompozisyon kısa yazı

Anılar ile ilgili kompozisyon hakkında bilgi kısaca, anılarımız ile ilgili kompozisyon, anılarımız ile ilgili kısa yazı.
İnsan hayatında geçmişinde bir çok olay yaşanmıştır geçmişte yaşadığımız kimi zaman bizi mutlu eden kimi zamanda hüzünlendiren olaylara anı denir. Geçmişte yaşadığımız anılar bizi üzebildiği gibi çoğu zamanda mutlu etmeyi başarabilir, anılarımızdan derste çıkarabileceğimizi unutmayalım.
Kimileri yaşamış olduğu anıları unutmamak için günlükler tutarak anı defteri oluştururlar. Yazdıklarını ilerleyen tarihlerde okuduklarında geçmişi sanki birdaha yaşamış gibi oluruz. Ardından anılarımızdan ders çıkardığımız veya bizi mutlu etmiş anılarımızı arkadaşlarımıza eşimize dostumuza anlatırız.

Günlüklerde anılarımızı saklamak bir yönden çok iyidir. Kendimizi mutsuz hissedipde ruh sağlımızı bozacak derecede üzüldüğümüz günlerde anı defterimizden bizi mutlu edebilecek 1-2 gün bulabiliriz.

Biz insanlar için geçen her bi saniye anıya dönüşmektedir. Yarınlara umutla bakabilmek için bizi mutlu eden anılarımızı ön planda bulundurmalıyız, ama bazende ders çıkarabileceğimiz anılarada göz atmamız bizi mutlu edecektir.

Get updates in your Inbox
Subscribe