-->

Facebook: Timeline'ı Kapatma (kesin çözüm)

Evet başlıkta da okuduğunuz gibi Facebook Timeline'ı kapatma yöntemi var ve vereceğim eklentiler işinizi oldukça kolaylaştıracak. Diğer birçok sitede timelineyi kapatma hakkında konular görmüşsünüzdür ancak tamamını bizzat denediğim halde hiçbiri işe yaramıyor.
Timeline kısa bir süre önce hayatımıza girdi ve birçok kullanıcı memnun kalmadı ve eski görünüme nasıl geçeceğinin arayışını yapmaya başladı. Bende bu konu o kullanıcılara yardımcı oluyorum.
facebook eski görünümüne geçme,facebook eski profile nasıl dönülür,facebook eski profile geçBizzat kendim denedim ve çalıştığına %100 garanti veriyorum.

Diğer timeline kapatma yolları oldukça uzun ve zahmetli süreçlerden oluşuyor burada ise 1 tıkla facebook'u eski haline çevirebilirsiniz.

Eklenti firefox ve chrome tarayıcılarında çalışmaktadır.

Timeline'ı Firefox ile kapat! (en son firefox sürümünü kullanınız)
Timeline'ı Chrome ile kapat!

Tamamdır, timeline'ı her iki tarayıcıda da kapattık.

Not: Eklenti yalnızca kurulu olduğu hesapta aktif olur diğer arkadaşlarınız sizin timeline'ı kapattığınızı göremez bunun için aynı eklentiyi onların da kullanması gerekmektedir. Arkadaşlarınızın da timeline'ı kapatmasını istiyorsanız yazımızı sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayın.

Kolay gelsin...]]>
Get updates in your Inbox
Subscribe