-->

Freemake Video Downloader 2.1.5.0

Yapımcı: Freemake.com
Eklenme Tarihi: 21.04.2011
Dosya Boyutu: 9,41 MB
Lisans: Ücretsiz
Editörün Notu:
Dil: İngilizce
Ekran Görüntüleri: Görüntü 1
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
Freemake Video Downloader (Ücretsiz Video İndirme Programı) video sitelerinde beğendiğiniz videoları bilgisayara kaydetmeniz için yeni bir alternatif. Program renkli ve basit bir arayüzle dikkat çekiyor. Freemake Video Downloader'ın en avantajlı bir diğer yanı çok sayıda siteyi desteklemesi. YouTube, Google, Facebook, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, Vimeo, Veoh, Break, Nicovideo, Movieclips, Howcast dışında 18+ video siteleri için desteğide bulunuyor.
HD ve 4K video formatlarını kolaylıkla indirebilen Freemake Video Downloader 4K 4096p, HD 1080p, HD 720p, 480p, 320p, 240p desteğiyle diğer ücretsiz video indirme programları arasından sıyrılıyor. FLV, MP4, 3GP formatlarındaki videoları sitelerden orjinal formatlarında indirebileceğiniz gibi işlem sırasında AVI'ye dönüştürerek bilgisayara kaydetmenize olanak tanıyor. Videonun sadece sesini kaydetmeyi tercih edenler için MP3 kaydetme seçeneğide bulunuyor.
Freemake Video Downloader Facebook ve YouTube'da bulunan özel videoları indirmeniz için profil girişi yapabileceğiniz bir alanda barındırıyor. Böylece hesap bilgileriyle giriş yapılarak özel videolarda indirilebiliyor.
2.1.3 Sürüm Güncellemeleri
VKontakte, RuTube, Video.Yandex, Video.Mail.ru desteği
3GP formatına dönüştürme desteği

 ]]>
Get updates in your Inbox
Subscribe