-->

Talat Özden, Başkent’te futbolcu takibinde

Ankara’da Play-Off maçlarını takip ediyor
Zonguldakspor’da dış transferde tam yetki alan Antrenör Talaz Özden ve Yardımcısı İbrahim Yıldırım, Ankara’da futbolcu arayışında. Spor Toto 3. Lig’den Spor Toto 2. Lig’e yükselecek takımların Ankara’da oynadığı Play-Off maçlarını takip eden Zonguldakspor Teknik Heyeti, kariyerinde önemli takımlarda yer alan oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor.Özden: Öncelikli profesyonel oyuncu
Zonguldakspor Teknik Direktörü Talat Özden, dış transferde öncelikli olarak profesyonel ligde yer alan oyuncuları takibe aldıklarını Ankara’da oynanan Spor Toto 3. Lig Play-Off maçlarında beğendiklerini oyuncuların olduğuna değindi.
Özden, “Zonguldakspor’a layık bir kadro oluşturma çabası içerisindeyiz. Profesyonel Futbolcuların bir çoğu öncelikle kendi liglerinde kalmak istiyorlar, ancak bizde Zonguldaksporuz çok fazla da beklemeye tahammülümüz yok. Bölgesel Amatör Lig’de kaliteli oyuncular bulunuyor, transfer edeceğimiz oyuncular bulunuyor.
Cumartesi günü Zonguldak’a döneceğim, dış transferde ön görüşme yaptığım oyuncuları Yönetimle beraber değerlendireceğiz” dedi.Futbol otoriteleri yakın takipte
Gelecek sezon Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek son 3 takım, 23-27 Mayıs tarihleri arasında oynanan play-off maçları sonucunda belli olacak. Ankara 19 Mayıs ve Eskişehir Atatürk Stadı’ndaki maçlarda toplam 12 takım mücadele ediyor.  Ankara’da devam eden Play-Off maçlarını Özden’in yanı sıra çok sayıda teknik adam, menajer ve futbolcu otoritesi takip ediyor.
 ]]>
Get updates in your Inbox
Subscribe