-->

Lida ve Zayıflama

zayıflama hakkında bilgi vereceğim.
Az yiyerek zayıflamak ; Nasıl kilo vereceğim diye düşüinüyoruz ilk aklımıza az yemek yemek geliyor.Şişman birisi için az yemek yemek tabi ki de zor geliyor.Aç gezmek de onlar için hiç kolay olmasa gerek.Zayıflamanın en doğal şekli de bu olsa gerek az yemek ve öz yemektir.Biraz bu metodu denedikten sonra , kendilerine zor geldiğinden daha farklı metodlar denemeye kalkışıyorlar.
Yavaş yavaş yemek yiyin ; Hızlı yemek yediğinizde doyduğunuzu anlayamazsınız daha fazla yemek istersiniz.Doktorlar yemeği yavaş yemenizi söylüyorlar , yavaş yemek yediğinizde doyduğunuzda beyninize ulaşıyor ve kendiniz doyduğunuzu hissedeceksiniz zaten
Yemekten önce meyve yiyebilirsiniz ; Yediğimiz meyveler kilo aldırmıyor.Yemekten önce yediğimix meyveler ise bizim daha çabuk karnımızın doymasını sağlayacaktır.
Yemekten sonra tatlı güzel gider diyeceksiniz ve tatlı yiyeceksiniz. Tatlı yiyeceklerde , mesela ; baklava da aşırı kalori var.Aşırı kalori almamız bizim kilo almamıza sebep olacaktır.Kilolu insanlar , kilo veremeyince bu derece kendilerine kilolarını takınlı yaptıklarından geceleri uyuyamıyorlar.Kilolu insanlar , kilo veremeyince bu derece kendilerine kilolarını takınlı yaptıklarından geceleri uyuyamıyorlar.
Bu tür çok çeşit zayıflama tekniği kendinizce bulabilirsiniz ama işin birde daha farklı boyutu olan Zayıflama hapı ile zayıflama vardır.Sizlere Lida zayıflama hapını tanıtacağım.
Lida nedir ;Çin Halk Cumhuriyeti’ nin güney kesiminde bulunan Yunnan eyaletinde yüzyıllardır yetişen ve adını bu eyaletten almış 3 hücreli bir yosun türevi ihtiva eden, bu güçlü yosun türevi ve içerisindeki ek bitki ekstreleri ile etkili, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde form sağlayabilen mucize bir üründür.
Bu hap ile çoğu insan zayıflayabilmiş sizde zayıflayabilmeniz için bir fırsat , Lida ile zayıflama zamanı.
Önemli not : Sara -epilepsi , hamile kadınlar , safra kesesi problemi olan kişiler için tavsiye edilmez.Kullanmadan önce kesinlikle bu tür rahatsızlığınız olup olmadığını göz önüne alarak kullanın.
 ]]>
Get updates in your Inbox
Subscribe